Tip na cyklo/pěší výlet: S dítětem kolem Randezvous

Pokud přemýšlíte, kam na krátkou cyklo vyjížďku s dětmi, které se teprve učí na kole, nebo na procházku lesem v okolí Randezvous, máme pro vás tento tip. 

Tento krátký cyklo nebo pěší okruh v Lednicko-valtickém areálu, začíná na parkovišti u hájenky mezi Valticemi a Břeclaví. My jsme tuto cestu podnikli na kolech s našim tříletým synem. Trasa má něco přes tři kilometry.

Z parkoviště u hájenky pojedete z kopce kolem rybníku Randezvous k zámku Randez-vous a déle pak lesem po pěkné cestě až nad Valtice. Zde si můžete dát první svačinu :-) a zároveň se pokochat výhledem na Pálavu. Je odtud krásný výhled na Stolovou horu, Děvín a Dívčí hrad.

Dále se pak pokračuje opět z kopce po Ladenské cestě směrem k Novému Dvoru až k rozcestníku Ladenská alej, kde odbočíte doprava a dále budete pokračovat po cyklostezce směrem ke kapli Sv. Huberta. Po druhé krátké svačince na tomto místě :-) pokračujete k rozcestníku Sv. Huberta odbočíte doprava. Po nějaké době přijedete opět k rybníku Randezvous a parkovišti u hájenky. 

Přejeme krásnou projížďku.